ژانویه 16, 2016

فیدیبو

در سایت فیدیبو پیرامون این پلت‌فرم چنین آمده است: فيديبو اولين سامانه multi-platform توليد و توزيع كتاب الكترونيك در خاورميانه است كه مبتني بر استانداردهاي جهاني صنعت نشر و با رعايت كامل قانون جهاني كپي رايت طراحي و اجرا شده است.

ما به دنبال آن هستيم كه ضمن فراهم آوردن دسترسي سريع و آسان به بهترين كتابها و مجلات جهان، دايره مخاطبان محتواي وزين توليدي در خاورميانه را نيز گسترش دهيم و اميد داريم با بهره گيري از پشتيباني فني و تجاري معتبرترين شركتهاي نشر الكترونيك در اروپا، طي سه مرحله تعريف شده در برنامه توسعه، موفق به تحقق اين اهداف شويم.

فيديبو در سال ٢٠١١ با شعار "مطالعه آزاد براي همه، همه وقت، همه جا" به عنوان يك پروژه چند مليتي توسط مهدي فيروزان بنيان گذارده شد و بعد از پشت سرگذاشتن چالش هاي موجود بر سر راه زبان هاي عربي و فارسي براي ورود به صنعت نشر الكترونيك، فاز اول آن در دسامبر سال ٢٠١٣ راه اندازي شد.

اهدف ما در فاز نخست عبارتند از:

  • ارايه محتوا با بهترين كيفيت
  • توسعه كمي محتواي عرضه شده
  • ارزيابي نيازهاي و اقضائات بومي مخاطبان
  • ارتقا رابط هاي كاربري

فيديبو، با افتتاح دفاتر پشتيباني و فني در كشورهاي اسپانيا(مورسيا)، لبنان (بيروت) و ايران (تهران) اميدوار است در كوتاهترين زمان ممكن شعار اوليه خود كه همانا "مطالعه آزاد براي همه، همه وقت، همه جا" است را تحقق بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *